Fr  צור קשר – Whatsapp  – 03-7285858 

טיפולי בוטוקס

מדוע לערוך טיפול באמצעות בוטקוס?

נשים וגברים רבים עוברים טיפולי בוטוקס, מדובר בטיפולים שכיחים ביותר בעולם המערבי להחלקה והעלמת קמטים. הפנים הם כרטיס הביקור שלנו, עם השנים העור מתדלדל, כל פעם שאנו מחייכים, צוחקים, או כועסים, אנו מכווצים את שרירי הפנים שלנו ונוצרים קמטים בעור, בעיקר סביב העיניים והפה, בין הגבות והמצח. הקמטים בעור גורמים לנו להיראות מבוגרים יותר. עם העלייה בגיל, נוצר רפיון בשרירי הפנים, הפנים מזדקנות, מתחילים קמטים בצידי העיניים, במצח, באזור הגבות, חריצים סביב הפה, גם להפחית קמטוטי בצוואר, ויש אנשים עם חיוך החושף יותר מדי את השיניים. הזרקת בוטוקס מונעת ומוחקת את הסימנים של הקמטים והעמקת הקמטים הקורים בזמן  הבעת תנועות הפנים הטבעיות, הבוטוקס מאפשר למחוק או לטשטש את הסימנים הקיימים של ההזדקנות, ומשאיר אותנו עם מראה צעיר ורענן.

יתרונות הזרקת הבוטוקס?

הזרקת הבוטוקס  גורמת לקמטים להיעלם ומונעת מקמטים חדשים להופיע. עקב כך להזרקות בוטוקס יש פופולאריות ושכיחות גבוהה  ורבה במשך שנים רבות. הזרקת הבוטקס מטפלת בקמטים ומצעירה את הפנים ומאפשרת לאנשים להראות צעירים  הרבה יותר, באמצעות הזרקה פשוטה נוחה, קלה קצרה וללא סבל.

למי מיועדות הזרקות  בוטוקס?

טיפולי הבוטוקס יעילים להעלמה ושיפור מראה הפנים לרבות:

  • שיפור מראה הפנים לפני ניתוח מתיחת פנים ולאחריו.
  • שיפור מראה הקמטים במצח בצידי העיניים ובין הגבות.
  • הרמת גבות.
  • הפחתה של קמטוטים בצוואר.
  • הפחתת הזעה במצח ובכפות הידיים.

באיזה אזורים מזריקים בוטוקס?

אנשים רבים מרגישים שהקמטים מבגרים אותם ושאינם בהתאמה לגילם. טיפולי הזרקת בוטוקס מותאמים אישית ונערכים בדרך כלל במצח, בצדי העיניים ובין הגבות. באזורים אלה נמצאים קמטי ההבעה, אותם קמטים שנוצרים מהבעות פנים טבעיות. ככל שעוברות השנים, קמטים אלו מעמיקים ומתקבעים. נשים וגברים רבים מרגישים שהקמטים במצח, בצידי העיניים ובגבות, פוגמים בנראות החיצונית ובמראה הפנים ובהעברת תחושותיהם האמיתיות לרבות מראה שנראה זועף  או כעוס גם כשהם במצב רוח טוב ומרומם.

לאילו אזורים מומלץ הטיפול?

טיפולי הזרקת בוטוקס מומלצים עבור העלמת קמטים במצח, בצדי העיניים ובין הגבות. באזורים אלה נמצאים קמטי ההבעה, אותם קמטים שנוצרים מהבעות פנים טבעיות, כמו חיוך, כעס וצחוק. ככל שעוברות השנים, קמטים אלו מעמיקים ומתקבעים, ונשים רבות מרגישות שהם פוגמים במראה הפנים ובהעברת תחושותיהן האמיתיות. כך, יש נשים שמרגישות שהן נראות זועפות או כעוסות גם כשהן במצב רוח טוב ומרומם; ואחרות מרגישות שהקמטים מבגרים אותן שלא בהתאמה לגילן. טיפולי הזרקת בוטוקס מאפשרים התאמה אישית מלאה ומתן טיפול מדויק לרצונות והשאיפות של אחת ואחת.

כיצד נערך תהליך הייעוץ הרפואי לפני הזרקת בוטוקס?

לפני קביעת הזרקת בוטוקס חשוב להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה. ד”ר בן שושן אבנר שמאחוריו שנות ניסיון רבות, בודק את המטופלים ונמצא בקשר אישי איתם, מקדיש להם זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה. היעוץ הרפואי מאפשר לפונים לבטא בנוחות את הרצונות והציפיות מהזרקת הבוטוקס כך שיוכל להגשים את החלום להצעיר את הפנים. היעוץ הרפואי מאפשר לד”ר בן שושן אבנר  להסביר לפונים על כל המידע הדרוש לקראת הזרקות הבוטוקס, כך שתוכלו לבחור את הזרקת הבוטוקס המתאימה במיוחד עבורכם. הבחירה בהזרקת הבוטוקס עבורכם תתבצע אחרי התאמה אישית לצרכים שלכם .

מה הם סוגי הזרקות הבוטוקס?

מקור החומר בוטוקס הוא רעלן מחיידקים קלוסטרדיום בוטוליניום, אשר מופק באופן סינטטי. בשנים האחרונות משתמשים בבוטוקס לטיפולים קוסמטיים באנשים. הבוטוקס הסנטתי אינו רעיל והוא גורם להחלשת שרירי הפנים ובכך מעלים ומפחית  את קמטי ההבעה. בעת ההזרקה הבוטוקס חודר לתא העצב, והשריר נעשה רפוי בעקבות ההזרקה. על כן הזרקות בוטוקס טובות ויעילות לקמטים הקשורים לפעולת השרירים. הבוטוקס נחשב לאחד החומרים הבטוחים ביותר ומאושר ע”י FDA, CE וההזרקה נחשבת לבטוחה. קיימים שני סוגים עיקריים של בוטוקס הכוללים: בוטוקס מקורי- אלרגן יתרונו היחסי בפיזור המופחת שלו. חומר בוטוקס נוסף ידוע במהירות הפעולה והפיזור המוגבר יותר שלו. לבוטוקס שמות מסחריים נוספים בארץ הכוללים  דיספורט (Dysport), קסיומין (Xeomin)

כיצד נערכים טיפולי הזרקות בוטוקס?

הבוטוקס  הנו טיפול אסתטי לא פולשני. מדובר בחלבון שמוזרק ושיודע להרפות את השריר במקום שבו הוא מוזרק. הזרקת הבוטוקס  מיועדת  לאזורים בפנים שבהם פעולת השרירים גורמת לקמטים במקומות בין הגבות, בצדי העיניים או במצח. אפשר להיעזר בהזרקת בוטוקס גם במקומות אחרים בהם פעולת השרירים גורמת לאי סימטריה כמו בגבות, או למצבים בהם האסתטיקה של הפנים נפגעת, כמו שפתיים, צוואר ועוד. טיפולי בוטוקס, מחלישים את פעילות שרירי המצח והשרירים בצידי העיניים, כמו כן ניתן לטשטש ולמנוע את הופעת קמטי ההבעה בפנים. טיפול באמצעות הבוטוקס יכול אף להאט את הזדקנות  של הצוואר, באמצעות החלשת השרירים הקוויים במרכז הצוואר, הבולטים בעת דיבור.  טיפול באמצעות הבוטוקס משפיע באופן זמני ועל כן צריך לחדש את הטיפול באמצעותו  כל מספר חודשים.

מדוע לערוך הזרקות בוטוקס על ידי מנתח  פלסטי?

חשוב מאד לבחור רופא מנתח פלסטי מומחה בטיפולים פלסטיים ואסטתיים ובתחום הזרקות בוטוקס. כל זאת כדי להבטיח תוצאה טבעית ומוצלחת שמאפשרת  לך מראה טבעי ולא “מופתע באופן תמידי”. אומנם הזרקת בוטוקס איננה פעולה כירורגית, מומלץ לבצע הזרקת בוטוקס אצל  מנתח פלסטי מיומן. ד”ר אבנר בן שושן מנתח פלסטי בכיר המכיר היטב ומקרוב את מגוון הניתוחים והטיפולים האסתטיים ובכללם הזרקת בוטוקס.

ד”ר אבנר בן שושן מומחה להזרקות בוטוקס

ד”ר אבנר בן שושן הינו מנתח פלסטי בכיר, מומחה בעל שם בינלאומי בתחומו וחבר באגודה הישראלית והאמריקאית לכירורגיה פלסטית. ד”ר אבנר בן שושן הינו מומחה לכירורגיה פלסטית, מיקרו-כירורגיה ואנטומיה של הפנים ומבצע טיפולי בוטוקס. התוצאות ושביעות רצונם של המטופלים והמטופלות שלאחר הניתוחים והטיפולים הקוסמטיים כולל טיפולי בוטוקס הם העדות מעולה לתוצאות שהרופא מייצר. לד”ר בן שושן אבנר סניפים בתל אביב, אשדוד ורעננה לכירורגיה פלסטית טיפולים פנים וטיפולי בוטוקס

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן