צור קשר – Whatsapp  – 03-7285858

אסתטיקה

תאור

כפות הידיים שלנו, כמעט יותר מכל איבר אחר, עלולות להסגיר את גילנו ובמקרים מסוימים אף לעשות לו עוול.
גב כף היד מכוסה בעור דקיק ולעיתים אפילו שקוף, אין תחתיו רקמות שומן המגנות עליו או מעבות אותו וזו הסיבה העיקרית לכך שהוא לא עור שמתחדש. החשיפה אל השמש, השימוש בחומרי ניקוי והעובדה שהידיים בשימוש אינטנסיבי אצלנו בכל שעות היממה, הופכים אותו לפגיע ומזיקים לו מאוד.גם ההתבגרות הטבעית של הגוף מוסיפה על נראות העור באזור הזה וככל שהגיל עולה, כך ייצור החומרים החיוניים לעור הולך ומתמעט. גמישותו ומיצוקו של העור מדלדלים בהתמדה וכפות הידיים שלנו מזקנות מהר. טיפוח ע”י טיפול בקרם ידיים , לא מספק מענה אמיתי לבעיה ואינו מטפל בה באמת.כיום, בתחום הכירורגיה האסתטית, ניתן בהליך לא פולשני וקצר להצעיר את עור הידיים. זהו הליך שאינו דורש זמן החלמה ומעניק תוצאות מידיות לאחר הטיפול.

תמונות

 

תהליך הייעוץ

לפני קביעת סוג הטיפול חשוב להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה.

ד”ר בן שושן שמאחוריו שנות ניסיון רבות בקשר אישי עם מטופלים, יקדיש לך זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה על מנת לאפשר לך לבטא בנוחות את תחושותיך רצונותיך וציפיותיך מהתהליך כך שיוכל להגשים את חלומך.

שיחות אלו מאפשרות לד”ר בן שושן לתת לך את האינפורמציה המרבית, להבין אותך היטב ולהסביר לך את המגבלות הרפואיות המתאימות לך באופן אישי כך שתוכל/י לבחור את ההליך המתאים במיוחד עבורך.

חשוב שהמטופל יבין את כל השיטות ואת תופעות הלוואי של כל אחת מהן, על מנת שיבחר בחירה מושכלת יחד עם הרופא.

תהליך ההזרקה

הטיפול הזה מתבצע בעזרת הזרקת חומרי מילוי או שומן אל גב כף היד, בריכוז נמוך. זהו הטיפול המבוקש והפופולארי ביותר עם התוצאות האפקטיביות ביותר עם מינימום תופעות לוואי.

חומרי המילוי המתקדמים ביותר, מוחדרים אל מתחת לעור הדק באזור גב כף היד בנקודה מוגדרת מראש, ללא חתכים וללא תפרים.

הזרקות שומן עצמי מבטיח תהליך קבוע. שומן שעבר תהליך הפרדה מוזרק אל מתחת לעור, מתפיח את עור הידיים ומבודד את העור מן הורידים ומעצמות כף היד. התוצאה- ברק ונפח לעור הידיים.

זהו הליך פשוט, קצר המתבצע במרפאה בתנאים נוחים. המטופלים חוזרים לשגרה מיד עם תום הטיפול.

לאחר ההזרקה

בתום הטיפול, בין אם בהזרקת חומרים זמניים או שומן עצמי, מקבל גב כף היד נפתח ניכר לעין באזור. העור מוחלק ונראה זוהר, הודות לייצור הקולגן המוגבר שנוצר באזור.

גמישות העור והכתמים שנעלמים הופכים את כף היד לצעירה הרבה יותר ומדובר ב”קסם” של ממש.

חשוב לשמור על עור כפות הידיים באפן תמידי במיוחד לאחר הטיפול הזה. למרוח מסנני קרינה וקרמים להזנה ולהגן על הידיים באמצעות כפפות כשעושים שימוש בחומרי ניקוי כאלה ואחרים.

לאחר הטיפול קרוב לוודאי שהרופא ימליץ לכם לבצע הפעלה אינטנסיבית של שרירי כף היד על מנת למנוע ניוון והתקשחות של השרירים ועל מנת לסייע בזרימת הדם באזור

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן