צור קשר – Whatsapp  – 03-7285858

אסתטיקה

תאור

עיצוב ועיבוי שפתיים ניתן לבצע באמצעות הזרקות וחומרי מילוי. הטיפולים מתבצעים תחת הרדמה מקומית.

חומרי המילוי מעניקים נפח, החזרת זוהר ולחות, ומטפלים גם בקמטוטים סביב הפה.

 

שאלות/תשובות

אילו חומרי מילוי קיימים עבור עיבוי שפתיים?

קיימים 2 סוגי חומרים לעיבוי שפתיים:

1. חומרי מילוי נספגים

2. חומרי מילוי שאינם נספגים.

אחד מחומרי המילוי הלא-נספגים והשכיח ביותר הינו סיליקון רפואי. סיליקון רפואי הינו סיליקון נוזלי שעבר תהליכי עיבוד עד שהפך לראוי להזרקה ועם מעט תופעות לוואי. יש להזריק מעט ממנו ועל פני מספר פעמים רב בכדי להימנע מיצירת גושים במקום ההזרקה. לאחר הזרקתו הוא יוצר מרקם טבעי לשפתיים המעובות, וישהה בגוף שנים רבות ביותר.

חומרי מילוי נספגים מתבססים על חומרים טבעיים הקיימים בגוף ושייכים אליו. הם אינם יוצרים תגובה אלרגית ולעתים רחוקות ביותר תגובה דלקתית.

חומר המילוי הנפוץ ביותר הוא החומצה היאלורונית. חומר זה מצוי בכל אחד מאיתנו באופן טבעי. חומר מילוי נוסף הינו קולגן מעובד הקיים בכל רקמה בגוף. משך האפקט של כל חומרי המילוי הינו כשנה והפיך לחלוטין. חומרים אלה ידידותיים לגופנו וניתן להזריקם פעם אחר פעם.

תמונות

וידאו

תהליך הייעוץ

ד”ר בן שושן שמאחוריו שנות ניסיון רבות בקשר אישי עם מטופלים יקדיש לך זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה על מנת לאפשר לך לבטא בנוחות את תחושותיך רצונותיך וציפיותיך מהתהליך כך שיוכל להגשים את חלומך.

שיחות אלו מאפשרות לד”ר בן שושן לתת לך את האינפורמציה המרבית, להבין אותך היטב ולהסביר לך את המגבלות הרפואיות המתאימות לך באופן אישי.

יש לומר לרופא כל מידע לגבי בעיות בלסתות ובשיניים. כל בעיה בשלד או בשיניים תשפיע ישירות על עיצוב שפתיים: לסת רחבה ומרובעת, חניכיים נסוגים (עקב ספיגת עצם) או שיניים תותבות יכולים ליצור רושם לשפתיים צרות גם לאחר עיבוי. יש לומר עוד באילו קמטים ברצונך לטפל, אילו קמטים מפריעים לך. יש להסביר לרופא את רצונך (שפה עליונה/תחתונה).

תהליך ההזרקה

מילוי שפתיים מתבצע במסגרת מרפאה ועל פני מספר מפגשים.

החומר מוזרק נקודתית למקטעי כל שפה הזקוקים לעיבוי.

ההליך מתבצע בהרדמה מקומית הדומה להרדמת רופא שיניים (אלחוש דרך רירית הפה)

עם סיום הפעולה אזור המילוי עובר עיסוי למטרת עיצוב החומר שבתוכו.

לאחר ההזרקה

בתום הטיפול אין לשתות משקאות חמים ואין לאכול מאכלים חמים בכדי לא “לתת ביס” בשפה או הלשון הרדומות.

יש לשמור על טווח של 6 שבועות בין טיפול לטיפול.

במהלך הימים הראשונים אחר עיצוב שפתיים ייתכנו שטפי דם, אודם, גירוי מקומי, נפיחות ואף היווצרות זמנית של גושים באתרי ההזרקה. הסיבוך נדיר ביותר הינו הופעת גושים.

ניתן לקרר את המקום למספר שעות בכדי להקטין את שטפי הדם והבצקות המקומיים.

לא מומלץ לבצע פעילות גופנית מאומצת באותו היום. למחרת היום ניתן לחזור לשגרה מלאה.

הצורה החדשה של השפתיים תראה רק לאחר מספר ימים. היות והחומר המוחדר גורר בצקות ונפיחות ברמה מסוימת הרי שדיוק מילוי שפתיים אינו ודאי. לכן עיבוי שפתיים מבוצע בכמויות קטנות ועל פני מספר מפגשים. לעתים יש לחזור ולבצע מילוי מתקן לפי צורך.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן