צור קשר – Whatsapp  – 03-7285858

אסתטיקה

תאור

עבור כל אלו שרוצים להיראות צעירים יותר, השיטה החדשה יחסית של מתיחת פנים בעזרת חוטים היא בשורה משמחת: הביצוע נערך תחת הרדמה מקומית, זמן ההחלמה קצר להפליא, הטראומה לעור מינימלית וצלקת – אין.
החוטים בעזרתם מתבצע הטיפול מכונים לעתים חוטי הפלא, חוטי מבנה, חוטים נמסים או נספגים – והם הלהיט החם למתיחת פנים ללא ניתוח; שיטה מדהימה המציעה מתיחת פנים באמצעות חוטים לחידוש העור ושכבות התמיכה שלו, ללא סימנים, ללא כאבים, ללא צורך בהחלמה וללא חיתוך סכין.
טכניקה זו מצטרפת לשיטות נוספות שאינן מצריכות אשפוז והחלמה קשה כדוגמת הזרקת חומרי מילוי.
היתרון בשיטה זו הוא שניתן לטפל במספר אזורים בפנים במקביל ולמתוח את העור בכיוונים שונים, שבסופו של דבר יוצרים מראה טבעי, צעיר וזוהר לעור הפנים.
מתיחת צוואר בחוטים
נפילות העור באזור הצוואר מתחילה בדרך כלל לאחר גיל 40. הצוואר הוא אחד המקומות המורכבים ביותר לטיפולים אסתטיים. ניתן לומר שלמעט ניתוחים, הטיפולים הקיימים אינם משביעי רצון. נשים, שאינן חפצות בניתוח, זהו הטיפול האידיאלי. הפעולה נעשית על ידי מתיחת אזור הצוואר מהסנטר ומטה לכיוון האוזן. מדובר בטכניקה קלה שמניבה תוצאות מצוינות.


תהליך הייעוץ

לפני קביעת סוג הטיפול חשוב להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה.

ד”ר בן שושן שמאחוריו שנות ניסיון רבות בקשר אישי עם מטופלים, יקדיש לך זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה על מנת לאפשר לך לבטא בנוחות את תחושותיך רצונותיך וציפיותיך מהתהליך כך שיוכל להגשים את חלומך.

שיחות אלו מאפשרות לד”ר בן שושן לתת לך את האינפורמציה המרבית, להבין אותך היטב ולהסביר לך את המגבלות הרפואיות המתאימות לך באופן אישי כך שתוכל/י לבחור את ההליך המתאים במיוחד עבורך.

חשוב שהמטופל יבין את כל השיטות ואת תופעות הלוואי של כל אחת מהן, על מנת שיבחר בחירה מושכלת יחד עם הרופא.

תהליך הטיפול

במהלך הטיפול ד”ר בן שושן מזריק חוטים דקים לאזור שאותו רוצים למתוח, לאחר אילחוש מקומי. החוטים נמשכים עד שהם נתפסים ברקמה וגורמים להרמת העור. החוטים עצמם מגרים את העור לייצור קולגן ואלסטין סביבם, ובאופן מיידי ניכרות תוצאות חיזוק העור והחלקת הקמטים.

לאחר הטיפול

מתיחת פנים עם חוטים אורכת זמן קצר מאוד, כ-15-30 דקות בלבד, מתבצעת באלחוש מקומי, שהופך אותו ללא כאב בכלל, אין צורך בזמן החלמה וישר חוזרים לשגרה.

לאחר כשבעה חודשים, החוטים נמסים והרקמות מתחדשות מעצמן. התוצאה מידית! התוצאות נשמרות לאורך זמן.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן