ניתוחים פלסטיים

ניתוחים פלסטיים
נתוחים פלסטיים, מנתח פלסטי

ניתוחים פלסטיים

מגוון ניתוחים פלסטיים לעיצוב הפנים והגוף המבוצעים על ידי ד”ר אבנר בן שושן, מנתח פלסטי בכיר המומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטית ומיקרו כירורגיה. בפגישה עם ד”ר אבנר בן שושן, הרופא והמטופלים דנים בציפיותיהם מהתוצאות של הניתוח הפלסטי ומוסבר תהליך הטיפול הקשור בניתוח. לפני הניתוח ניתן המידע על הסיכונים האפשריים כתוצאה מהניתוח ומידע מפורט אודות תהליך ההחלמה.

הודות לאלפי ניתוחים שבוצעו בהצלחה, נחשב כיום ד”ר בן שושן לפלסטיקאי מומחה בעל שם בישראל ובצרפת. ד”ר אבנר בן שושן הינו חבר באגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית.

ניתוחים פלסטיים – היתרונות מורגשים בכל המישורים

תחום הניתוחים הפלסטיים הפך זה מכבר לתחום מקובל ומבוקש על ידי נשים וגברים כאחד, בכל הגילאים. הפופולריות של ניתוחים פלסטיים שהולכת וגדלה בשנים האחרונות, נובעת מההשפעה החיובית העצומה של תוצאותיהם, הניכרת בכל תחומי החיים של האדם. האפקט של ניתוח פלסטי אינו מסתכם רק באף יפה יותר, חזה זקוף יותר, בטן שטוחה או פנים צעירות יותר, אלא גם בהגדלת הביטחון העצמי ובשיפור הדימוי העצמי. ניתוח פלסטי מוצלח, שמשתקף במראה יפה וטבעי, נותן את אותותיו גם במישור הרגשי ובכל שפת הגוף, ומכאן הוא משפיע גם על כל התנהלות האדם, העצמתו והצלחתו בחיים.

ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף

ניתוחים פלסטיים לעיצוב הגוף מיועדים למטופלים שאינם מרוצים ממראה גופם, לנשים לאחר הריונות מרובים, ללקוחות שהפחיתו קילוגרמים רבים כתוצאה משינוי תזונתי או ניתוח לקיצור קיבה ולאחר מכן נותרו על גופם עודפי שומן ועור המקשים עליהם לתפקד או היוצרים הרגשה אסתטית לא נוחה. ניתוחים לעיצוב הגוף כוללים מגוון ניתוחים פלסטיים כמו ניתוחים פלסטיים לעיצוב הבטן, ניתוחים הקשורים לשאיבת שומן, ניתוחים פלסטיים לעיצוב הירכיים, ניתוחים פלסטיים לעיצוב זרועות, ניתוחים לעיצוב הישבן ועוד.

ניתוחים פלסטיים לעיצוב החזה

המראה והמבנה של החזה הנשי הוא מרכיב חשוב בהרגשה היומיומית ובדימוי העצמי של האישה. לפעמים הסיבה היא מפני שמלכתחילה החזה היה גדול מדי או קטן מדי ולפעמים הסיבה היא שהחזה שינה את צורתו היפה בעקבות הריונות, הנקות, או שינוי במשקל. כיום תחום הכירורגיה הפלסטית מאפשר לאישה לקבל את עיצוב החזה המתאים לה. ניתוחי חזה כוללים מגוון סוגים של ניתוחים כגון. ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה, ניתוחי הקטנת חזה וניתוחים פלסטיים להרמת חזה.

ניתוחים פלסטיים לפנים

ישנו מגוון רחב של ניתוחים פלסטיים, שיעזרו לפנים שלנו להיראות נפלא. ניתוחים פלסטיים לפנים ולצוואר מיועדים לשפר את מראה הפנים על ידי תיקון ההשפעות המזיקות של קרינת השמש, הגיל, נטייה גנטית והשפעות נוספות על הרקמות העמוקות של הפנים. הקפדה על הליך ניתוח מקצועי ועדין והתאמתו לרקמת העור והקנטורים הטבעיים של המטופל/ת מונעת תופעה של מראה פנים לא טבעי, מתוח ובובתי מדי. ניתוחים פלסטיים לפנים כוללים ניתוחים למתיחת עור הפנים, ניתוחים פלסטיים להרמת העפעפיים, ניתוחים פלסטיים להרמת הגבות, ניתוחים פלסטיים לאוזניים ועוד.

ניתוחים אסתטיים לגברים

בנוסף למגוון הרחב של ניתוחים פלסטיים, ניתוח הקטנת חזה לגברים- גניקומסטיה, Gynecomastia – שד נשי. הניתוח נועד למקרה שבו נוצרה התפתחות חריגה של רקמת שד אצל גברים. התפתחות זו גורמת לגדילת חזה לא אסתטי ולא פרופורציונלי לשאר חלקי הגוף של הגבר. מטרת הניתוח היא ליצור חזה אסתטי ושטוח. ההחלמה לאחר הניתוח היא יחסית מהירה.

ניתוחים פלסטיים לפיסול האף

מטרת הניתוח הפלסטי לפיסול האף היא ליצור שינוי אסתטי של האף ולשינוי בפרופורציה בין האף לשאר חלקי הפנים, לכן ניתוחי אף נחשבים לפיסול בתחום הרפואה הפלסטית. ד”ר בן שושן הוא מנתח פלסטי בעל ניסיון רב ומומחיותו בתחום מגבירה את אחוזי ההצלחה של הניתוח. בפגישת הייעוץ יש התייחסות למספר קווים מנחים הקשורים במראה האף שיתקבל לאחר הניתוח. תיאום ציפיות בין המטופל/ת לרופא הוא הכרחי בניתוח אף, וזאת משום המגוון הרחב של הנושאים הקשורים בניתוחי אף כמו, מבנה האף, סוג עור הפנים והצורך בהתאמה של האף לשאר חלקי הפנים, המצח, הסנטר והמרחק בין השפה העליונה לשורש האף.

ד”ר אבנר בן שושן ישמח לטפל גם בך באופן מעמיק ויסודי – החל מהבנת הצורך, דרך התכנון והטיפולים הנדרשים ועד לליווי המקצועי לאורך כל תקופת ההחלמה. הנך מוזמן/ת ליצור עמנו קשר לקבלת חוות דעת מקצועית והמלצה לגבי אופן הטיפול האופטימאלי המתאים לך.

שינוי גודל גופנים