צור קשר – Whatsapp  – 03-7285858

ניתוח הצמדת אזניים

תאור

ניתן להתגבר על הבושה וחוסר ביטחון העצמי ע”י ניתוח להצמדת אוזניים הווה פיתרון טוב. למי שיש מבנה אוזניים בולטות ולא סימטריות. האפרכסת מורכבת ממספר קווי מתאר בסיסיים של הסחוסים הבונים את מבנה האוזן.

כאשר מחסור בקווי השלד הסחוסיים של האפרכסת , ישנה התרחקות מהקרקפת והמבנה המתקבל הוא מבנה שטוח. הגיל המומלץ הוא מגיל שש ומעלה. ד”ר אבנר בן שושן מומחה בכירורגיה פלסטית ובמיקרו כירורגיה ובעל הצלחות רבות בתחום. ניתוח להצמדת אוזניים הוא ניתוח פשוט יחסית.

שאלות/תשובות

מה היא המשמעות של הצמדת האוזניים? האם ישנו סיכון בניתוח זה? האם ניתוח לטובת הצמדת אוזניים מתאים לכל אחד? מה הם השירותים אותם ניתן לרכוש אצל ד”ר אבנר בן שושן?

לכל אחד ואחת יש איבר כזה או אחר בגוף שאותו הם היו רוצים ליפות. אחד האיברים שהכי משפיעים על המראה הם האוזניים, אוזניים בולטות ולא מפרופורציונאליות למבנה הגוף והראש עשויות לפגוע פגיעה קשה בדימוי העצמי וכמו כן בביטחון העצמי. בעולם בו הטכנולוגיה מתקדמת בצעדי ענק ניתן לתקן עיוותים כאלו ואחרים, ניתוח הצמדת אוזניים הוא ללא ספק אחד מהניתוחים היותר מרתקים.

ניתוח הצמדת אוזניים הוא אחד מהניתוחים הפלסטיים אשר ניתן לעשות גם בגילאים צעירים מאוד, ניתוח הצמדת אוזניים ניתן לבצע בילדים מגיל שש והילך. אפרכסת האוזן בנויה מסחוסים, במקרים בהם סחוסים אלו יוצרים מבנה בו האפרכסת מתרחקת מאזור הקרקפת נוצר מראה של אוזניים בולטות ולא מותאמות למבנה הפנים.

ניתוח זה נחשב לאחד הניתוחים הפשוטים ביותר. ניתוח זה נעשה בהרדמה מלאה ולאחר הניתוח יצטרך המנותח להישאר להשגחה של מספר שעות על מנת לוודא כי הכל כשורה. לאחר מכן יוכל המנותח להשתחרר לביתו עם המלצות מפורטות על המשך הטיפול במהלך ההלחמה. לאחר כעשרה ימים יידרש המנותח להגיע על מנת להסיר את התפרים אשר לא נספגו. כמו כן תיתכן תחושה לא נעימה לאורך מספר ימים.

תהליך הייעוץ

בפגישת יעוץ ד”ר אבנר בן שושן ישאל שאלות על המצב הבריאותי של המטופל ועל הציפיות מתוצאות ניתוח הצמדת אוזניים, יפורטו כל הסיכונים וסיכויי ההצלחה הנלווים לניתוח הצמדת אוזניים, לקראת הניתוח יש לבצע סידרה של בדיקות דם.

תהליך הניתוח

אופן ביצוע ניתוח הצמדת אוזניים

ניתוח הצמדת אוזניים מתבצע בהרדמה כללית .

מבצעים חתך ניסתר מאחורי האוזן ויוצרים קיפול נוסף.

לאחר יצירת מבנה אנטומי רצוי, מבצעים תפירה בד”כ ע”י חוטים הנספגים כעבור זמן מה

חובשים את האוזניים בחבישה קלה.

לאחר הניתוח

לאחר ניתוח להצמדת אוזניים

האשפוז הוא כ- 6 שעות .

החלמה לאחר ניתוח הצמדת אוזניים.

כיומיים שלושה לאחר ניתוח הצמדת אוזניים תיתכן תחושה של כבדות באזור האוזניים.

חמישה ימים לאחר ניתוח להצמדת אוזניים יש להסיר את החבישה.

הוצאת התפרים (שלא נספגו) כעבור עשרה ימים

במקרה של כאב יש ליטול כדורים נוגדי כאבים .

המנתח ימליץ על טיפול באנטיביוטיקה.

יש לפנות למרפאה בכל מקרה של כאבים חריגים.

יש להימנע משחיה , משמש או ממקורות חמים באזור המנותח, למשך שלושה חודשים.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן