ניתוח חזה – יש סיבות לפופולריות

המבנה והמראה של החזה הנו מרכיב חשוב בדימוי העצמי של כל אישה, פעמים רבות יש לו השפעה רבה על הביטחון העצמי והדימוי גוף שלה. כיום, בעידן של רפואה אסתטית מתקדמת ושל שיטות כירורגיות חדשניות, כל אישה יכולה לבצע ניתוח חזה, ללא צורך לחוש בושה ותסכול. זאת כמובן בשונה מהעבר הרחוק טרום ניתוחי חזה, נשים רבות שלא היו מרוצות מגודל ומצורת השדיים שלהן נאלצו להשלים עם מצב השדיים. כל זאת כמובן בתנאי שמדובר באישה בריאה הכשירה לעבור ניתוח שד.

אם בעבר נשים רבות נרתעו מניתוחי חזה מתוך חשש וחוסר ודאות לגבי התוצאות, כיום המצב שונה לחלוטין. ניתוחי חזה לסוגיהם השונים – הגדלת חזה, הקטנה, הרמה ושינוי עיוותים בשד – הפכו לדבר שבשגרה, בדיוק כמו ניתוחים אסתטיים ופלסטיים אחרים המקובלים כבר עשורים רבים. הפופולריות של ניתוחי חזה נובעת מכמה סיבות: ראשית, את העידן המודרני מאפיינת עצמאות נשית. בעידן זה כל אישה אחראית לגופה, מודעת לצרכיה ומסוגלת לממש את רצונותיה. שנית, העדויות בשטח – מנשים רבות מרוצות שעברו ניתוח חזה בהצלחה, ומעידות על השינוי החיובי ברמה האסתטית והרגשית שהניתוח חולל בחייהן. נתון חשוב נוסף הוא התפתחות הטכנולוגיות המתקדמות בתחום הרפואה האסתטית, הבאה לידי ביטוי גם בתחום ניתוחי החזה. יש התפתחות עצומה בשיטות לניתוח החזה השתלים עברו שדרוג משמעותי מבחינה בטיחותית, כך שכיום ניתן לבצע את ניתוחי החזה בטכנולוגיה ניתוחית מתקדמת, רופאים מומחים ומיומנים תוך התאמה מיטבית לצרכי כל אישה ואישה.

קצת על ד"ר אבנר בן שושן​

ד”ר בן שושן אבנר, בעל ניסיון רב בכירורגיה פלסטית ומומחה בתחום ניתוחי מתיחת פנים וצוואר

ד”ר בן שושן אבנר בעל ניסיון רב בכירורגיה פלסטית מעל 20 שנים. ד”ר בן שושן אבנר הינו מנתח פלסטי בכיר המתמחה במתיחת פנים וצוואר ובטיפולים אסתטיים לפנים. ד”ר בן שושן אבנר מומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטית ומיקרו כירורגיה. ד”ר בן שושן למד בצרפת בפקולטה לרפואה סנט אנטואן והתמחה במיקרו כירורגיה. הודות לאלפי ניתוחים שבוצעו בהצלחה, נחשב כיום ד”ר אבנר בן שושן לפלסטיקאי מומחה בעל שם בישראל ובצרפת. ד”ר אבנר בן שושן הינו חבר באגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית.
Call Now Button

לתיאום פגישת ייעוץ, השאירו פרטי קשר

פתח/י צ'אט
זקוקים לעזרה?
ד"ר אבנר בן שושן
שלום,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן