צור קשר – Whatsapp  – 03-7285858

פילינג

תאור

חדשי ורענני את עור פנייך ביעילות ובביטחון מלא באמצעות פילינג.פילינג הוא קילוף כימי של שכבות העור החיצוניות (בשונה מהאופציות הביתיות קוסמטיות). טיפולי הפילינג נבדלים זה מזה בעומק הקילוף ובאמצעי הקילוף. העור החדש שצומח בעקבות פילינג הוא חלק יותר, נטול קמטים, צלקות, נקבוביות וכתמים
 

שאלות/תשובות

מתי כדאי לעבור פילינג ?

פילינג פנים נפוץ יותר בעונת החורף עקב התנאים הנוחים יותר של מזג האוויר: פחות לחות, פחות חם. כמות קרינת השמש ביום ללא עננים בחורף זהה לכמותה בקיץ.

באיזה גיל אפשר לעשות את הטיפול?

פילינג כימי מיועד למי שהעור שלהם צבר נזקים במהלך החיים – לרוב בני 45 ומעלה. מי שסבל בבגרותו מאקנה יכול לעשות את הטיפול הזה בשלב מוקדם יותר, אולם בכל מקרה הוא לא מיועד לבני עשרה – גם אם מראה עורם נפגע מפצעי בגרות.

תהליך הייעוץ

לפני קביעת סוג הטיפול חשוב להגיע לפגישת ייעוץ במרפאה.

ד”ר בן שושן שמאחוריו שנות ניסיון רבות בקשר אישי עם מטופלים, יקדיש לך זמן איכות להיכרות ותשומת לב רבה על מנת לאפשר לך לבטא בנוחות את תחושותיך רצונותיך וציפיותיך מהתהליך כך שיוכל להגשים את חלומך.

שיחות אלו מאפשרות לד”ר בן שושן לתת לך את האינפורמציה המרבית, להבין אותך היטב ולהסביר לך את המגבלות הרפואיות המתאימות לך באופן אישי כך שתוכל/י לבחור את ההליך המתאים במיוחד עבורך.

חשוב שהמטופל יבין את כל השיטות ואת תופעות הלוואי של כל אחת מהן, על מנת שיבחר בחירה מושכלת יחד עם הרופא.

כל פנים ומבנה העור הייחודי להם. לכן, מומלץ לעבור אבחון מקצועי לקביעת הטיפול המתאים במיוחד לעורך, דבר המבטיח לך טיפול ברמה הגבוהה ביותר.

בייעוץ לקראת פילינג כימי ד”ר בן שושן יבדוק את טיב העור, קיום נמשים או כתמי גיל, קמטים ומיקומם.

התהליך

קיימות 2 שיטות עיקריות לביצוע פילינג:

  1. פילינג כימי – הסרת שכבות עור מת על ידי פירוק שלהן באמצעות חומרים פעילים דוגמת TCA, חומצות פירות ועוד.
  2. פילינג מכאני- הסרת שכבות עור מת על ידי שפשוף באמצעות מכשיר מיוחד (מבוצע בחדר ניתוח ומחייב הרדמה עקב הכאבים) או על ידי גבישים (פילינג קריסטל).

הטיפול מתחיל במריחת תמיסה כימית על הפנים. לאחר כשעה עוטפים את הפנים במסכה כדי להגן עליהן מפני מזהמים. בפילינג כימי עמוק נשארת המסכה על הפנים במשך שבוע עד שבועיים.

לאחר התהליך

המטופלים אינם חייבים להישאר באשפוז ויכולים ללכת הביתה. אחרי כמה ימים מסירים את המסכה ומורחים אבקה לספיגת נוזלי העור. לאחר הסרת המסכה מגלידות הפנים, ומתחת לגלד נוצר העור החדש.

כשבוע עד שבועיים לאחר טיפול הפילינג נושר הגלד מהפנים, ואז נחשף העור החדש. באותו השלב העור עדיין נפוח ואדום. במקרה של פילינג עמוק המטופל עלול לחוש באותו השלב צריבה ואי נוחות, אך ניתן להתגבר עליהן באמצעות משככי כאבים מתאימים. על העור עלולים להופיע סימנים נוספים  כגון שלפוחיות, קילופים וסדקים.

לאחר פילינג כימי העור רגיש מאוד לקרינת השמש, ויש להגן עליו באמצעות קרם בעל מקדם הגנה גבוה או באמצעות הימנעות מיציאה החוצה בשעות שבהן אור השמש הוא חזק במיוחד.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן