מה הם מגוון הטיפולים האסתטיים?
בזכות הרפואה האסתטית המתקדמת היום כבר אין צורך להתפשר! הטכנולוגיות המתקדמות והרופאים הפלסטיקאים המיומנים מסוגלים להעניק לכל אחד ואחת מראה צעיר ורענן. כשאנחנו מרגישים יפים ומטופחים, אנחנו מרגישים חזקים, נהנים מביטחון עצמי ויחס טוב מהסביבה. לרפואה הפלסטית יש פתרון למרבית הבעיות האסתטיות. טיפולים אסתטיים לפנים ולידיים כמו, העלמת נימים בפנים, העלמת כתמים פיגמנטציה- באמצעות פילינג מיותרים או העלמת קמטים, טיפול בצלקות ואקנה או הצערת גב כף היד הפכו להיות בשנים האחרונות זמינים ונכונים לכל אחד. טיפולים אלו, בעיקר בזכות התפתחות המדע ושיטות העבודה, הינם טיפולים הנחשבים לקלים ביותר. טיפולים אלו כמו: הזרקת בוטולוניום טוקסין, חומצה היאלורנית דורשים פלסטיקאי מומחה, בעל ניסיון רב אך אינם מצריכים את התערבותו של רופא מרדים ואינם מצריכים אשפוז כלל וכלל.
כיצד נערך טיפול אסתטי של מילוי שפתיים?
טיפול אסתטי למילוי השפתיים כולל טיפול בשפתיים צרות וקמטוטים סביב השפתיים פוגעים מאוד במראה הפנים של נשים וגברים רבים, ואילו שפתיים עבות וחושניות משפרות מאוד את המראה הכללי. ניתן להעניק לשפתיים את המראה הרצוי באמצעות מילוי, שבנוסף עוזר להחליק את הקמטוטים סביב הפה. עיבוי השפתיים נעשה בשני אופנים: באמצעות חומרים נספגים וחומרים שאינם נספגים. השיטה הפופולרית ביותר לעיבוי שפתיים הן הזרקות סיליקון רפואי שאינו נספג. מדובר בסיליקון נוזלי שעבר עיבוד מיוחד, והוא מוזרק בכמויות קטנות במשך מספר רב של פעמים. מילוי כזה מאפשר להשיג מרקם טבעי, מראה אסתטי וחושני בגב כף היד גורם להיווצרות גושים או תופעות לוואי אחרות הטיפול למילוי השפתיים נערך על ידי רופא מומחה לפלסטיק- מנתח פלסטי בעל ניסיון בקליניקה הרפואית שלו.
מהו טיפול אסתטי הכולל פילינג לפנים?
חשיבות הטיפולים האסתטיים והקוסמטיים כולל פיליג הוא עידוד התחדשות העור. תהליך התחדשות העור הוא טבעי ואפילו תכשירים ביתיים לא מסוגלים לגרום להתחדשות ברמה שנדרשת. כדי לגרום לקילוף שכבת עור חיצונית יש צורך לעשות פילינג, כלומר קילוף כימי של שכבת העור העליונה. ישנם סוגים שונים של טיפולי פילינג, כשההבדל ביניהם הוא עומק הקילוף וסוג החומר שבאמצעותו מתבצע הקילוף. טיפול פילינג מאפשר להסיר את השכבה הבעייתית של העור ולתת לשכבה חדשה לצמוח. הפילינג מעניק לפנים מראה חלק ומעלים בעיות חיצוניות קטנות כמו כתמים, קמטוטים, צלקות, נקבוביות ועוד. טיפולי פילינג נערכים על ידי מנתח פלסטי המומחה בטיפולים אלו בקליניקה הרפואית שלו , תוך ביצוע הטיפול ומעקב אחר תהליך ההחלמה.
מהו טיפולי אסתטי לפנים באמצעות פיסול הפנים בעזרת חומר מילוי?
טיפולי אסתטי ופיסול הפנים באמצעות חומר מילוי, מטפל ברפיון העור בעקבות תהליך ההזדקנות יכול לבוא לידי ביטוי בשלל תופעות לא נעימות כמו קמטים, קפלים, שקעים ואסימטריה. ניתן למתוח את עור הפנים ולתקן את תווי הפנים גם ללא ניתוח וזאת באמצעות טיפולי פיסול פנים שנעשים באמצעות חומר מילוי . ישנו מבחר של חומרי מילוי, כמו למשל חומצה היאלורונית, קולגן. ד”ר אבנר בן שושן מתאים את חומר המילוי לצרכיה של כל מטופל ומטופלת. פיסול אומנותי של הפנים מאפשר להשיג מראה צעיר, טבעי וסימטרי.
כיצד נערכים טיפולים אסתטיים למתיחת הפנים באמצעות חוטים?
טיפולים אסתטיים למתיחת הפנים באמצעות חוטים, מיועדות לנשים שסובלות מסימני הגיל וחושבות על מתיחת פנים, אך חוששות מניתוח למתיחת פנים. החידוש המדהים בתחום הזה הוא מתיחת פנים באמצעות חוטים. שיטה זו מאפשרת להשיג תוצאה אסתטית מרשימה ביותר וכל זאת ללא חיתוכי סכין. הטיפול מבוצע בהרדמה מקומית בלבד, זמן ההחלמה אחריו הוא קצר מאוד, הטיפול לא משאיר צלקת ולא גורם טראומה לעור. הטיפול מחליק את עור הפנים וגורם להתחדשות העור ושכבות התמיכה שלו. מדובר באחת השיטות היעילות והבטוחות למתיחת עור הפנים והיא נערכת על ידי מנתח פלסטי. חשוב לבחור רופא פלסטיקאי בעל ניסיון ומומחיות במתיחת פנים באמצעות חוטים בקליניקה הרפואית
טיפול אסתטי לפנים בעזרת הזרקות
אחת הבעיות הקשורות לגיל היא הופעת קמטים בפנים. הקמטים מופיעים בהתחלה כקמטי הבעה וקמטוטים קטנים, בעיקר באזור המצח, סביב הפה והעיניים, ועם הזמן עשויים להפוך לקמטים עמוקים. לנשים וגברים רבים חשוב להיראות יפים וצעירים בכל גיל. את פגעי הגיל והטבע ניתן היום לתקן באמצעות טיפולים אסתטיים ובמקרה הזה הזרקות . הזרקה היא אחת השיטות הידועות המאפשרת להעלים קמטים בפנים בעיקר במצח, בין הגבות או באזור העיניים, אזור ים אלו רגישים מאוד ועל כן נדרשת מקצועיות רבה בעת ההזרקה. טיפול באמצעות הזרקות מאפשר להעלים במהירות את הקמטים ולהחליק את האזור המוזרק בפנים.
כיצד מבוצע טיפול אסתטי להצערת עור הידיים?
עור כפות הידיים מסגיר את גילינו, כמו עור הפנים. העור בגב כף היד הנו עור דק ועדין שאין מתחתיו שכבת שומן. לכן העור בגב כף היד רגיש ופגיע מאוד וחשיפה לשמש ולחומרים כימיים מזיקה לו מאוד. לעיתים ההבדל בין הפנים הצעירות לכפות ידיים עייפות ומבוגרות עושה עוול של ממש לנשים וגברים שחווים את ההבדל בגופם. לכן, במסגרת הטיפולים האסתטיים חשוב להקדיש זמן ומאמץ להצערת העור בכפות הידיים ולדאוג להעניק גם לו מראה צעיר וזוהר. הטיפול להצערת ידיים נעשה באמצעות הזרקת חומרי מילוי כמו חומצה היאלורנית או שומן עצמי עלי ידי מנתח פלסטי מומחה בקליניקה הרפואית שלו.

קצת על ד"ר אבנר בן שושן​

ד”ר בן שושן אבנר, בעל ניסיון רב בכירורגיה פלסטית ומומחה בתחום ניתוחי מתיחת פנים וצוואר

ד”ר בן שושן אבנר בעל ניסיון רב בכירורגיה פלסטית מעל 20 שנים. ד”ר בן שושן אבנר הינו מנתח פלסטי בכיר המתמחה במתיחת פנים וצוואר ובטיפולים אסתטיים לפנים. ד”ר בן שושן אבנר מומחה לכירורגיה כללית, כירורגיה פלסטית משחזרת ואסתטית ומיקרו כירורגיה. ד”ר בן שושן למד בצרפת בפקולטה לרפואה סנט אנטואן והתמחה במיקרו כירורגיה. הודות לאלפי ניתוחים שבוצעו בהצלחה, נחשב כיום ד”ר אבנר בן שושן לפלסטיקאי מומחה בעל שם בישראל ובצרפת. ד”ר אבנר בן שושן הינו חבר באגודה הישראלית לכירורגיה פלסטית.
Call Now Button

לתיאום פגישת ייעוץ, השאירו פרטי קשר

פתח/י צ'אט
זקוקים לעזרה?
ד"ר אבנר בן שושן
שלום,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן